CASSIDY łóżko

Łóżka CASSIDY to nowoczesne meble świetnie sprawdzające się w każdej sypialni. Meble są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Łóżko zawiera konstrukcję z drewna litego - kauczukowego w kolorze orzech. Zagłówek jest obity tkaniną w kolorze popielatym. Materac nie jest wliczany w ofertę. 

1 939,00 zł
Brutto
Ilość
Prosimy o kontakt

Opis

Długość łóżka: 162cm

Szerokość łóżka: 208cm

Wysokość łóżka: 37cm

Wysokość zagłówka: 102cm

Łóżka CASSIDY to nowoczesne meble świetnie sprawdzające się w każdej sypialni. Meble są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Łóżko zawiera konstrukcję z drewna litego - kauczukowego w kolorze orzech. Zagłówek jest obity tkaniną w kolorze popielatym. Materac nie jest wliczany w ofertę. 

Zalety mebla:

  • Nowoczesny i oryginalny wygląd
  • Stabilna i wytrzymała konstrukcja
  • Przyjemne w dotyku obicie zagłówka

Szczegóły produktu
16 innych produktów w tej samej kategorii:

MERIDA łóżko z szufladami niebieski

Łóżka MERIDA to nowoczesne meble świetnie sprawdzające się w każdej sypialni. Meble są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Zagłówek jest obity tkaniną w kolorze jasny popiel lub niebieski. Łóżko posiada wbudowane szuflady. Materac nie jest wliczany w ofertę.

Cena 1 614,00 zł
Więcej
Prosimy o kontakt

ELANDA łóżko jasny popiel

Łóżka ELANDA to nowoczesne meble świetnie sprawdzające się w każdej sypialni. Meble są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Zagłówek jest obity tkaniną w kolorze jasno niebieskim, jasny popiel lub ciemny popiel. Łóżko posiada drewnianą konstrukcję. Materac nie jest wliczany w ofertę.

Od Cena 1 179,00 zł
Więcej
Prosimy o kontakt

PERCY ŁÓŻKO Z SZUFLADAMI

Łóżka PERCY to nowoczesne meble świetnie sprawdzające się w każdej sypialni. Meble są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Zagłówek jest obity tkaniną w kolorze popielatym. Łóżko posiada wbudowane szuflady. Materac nie jest wliczany w ofertę.

Cena 2 199,00 zł
Więcej
Prosimy o kontakt

MODENA 3 łóżko z szufladami popielaty

Łóżka MODENA 3 to nowoczesne meble świetnie sprawdzające się w każdej sypialni. Meble są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Zagłówek jest obity tkaniną w kolorze popielatym lub ciemno zielonym. Łóżko posiada wbudowane szuflady. Materac nie jest wliczany w ofertę.

Cena 2 190,00 zł
Więcej
Prosimy o kontakt

CASSANDRA

Łóżka SANDY to nowoczesne meble świetnie sprawdzające się w każdej sypialni. Meble są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Zagłówek jest obity elegancką eko skórą w kolorze białym. Łóżko posiada drewnianą konstrukcję. Materac nie jest wliczany w ofertę.

Cena 1 499,00 zł
Więcej
Prosimy o kontakt

SAMARA 2 łóżko

Łóżka SAMARA 2 to nowoczesne meble świetnie sprawdzające się w każdej sypialni. Meble są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Łóżko zawiera konstrukcję wykonaną z drewna litego. Zagłówek jest obity tkaniną w kolorze popielatym. Materac nie jest wliczany w ofertę. 

Cena 1 365,00 zł
Więcej
Prosimy o kontakt

ALOHA łóżko z szufladami ciemny zielony

Łóżka ALOHA to nowoczesne meble świetnie sprawdzające się w każdej sypialni. Meble są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Zagłówek jest obity tkaniną velvet w kolorze popielatym lub ciemno zielonym . Łóżko posiada wbudowane szuflady. Materac nie jest wliczany w ofertę.

Cena 1 729,00 zł
Więcej
Prosimy o kontakt

AVANTI łóżko z szufladami

Łóżka AVANTI to nowoczesne meble świetnie sprawdzające się w każdej sypialni. Meble są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Łóżko zawiera drewnianą konstrukcję z drewna litego w kolorze orzech. Zagłówek jest obity tkaniną w kolorze popielatym. Łóżko posiada szuflady. Materac nie jest wliczany w ofertę. 

Cena 2 369,00 zł
Więcej
Prosimy o kontakt

GRACE łóżko z szufladami popielaty

Łóżka GRACE to nowoczesne meble świetnie sprawdzające się w każdej sypialni. Meble są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Zagłówek jest obity tkaniną w kolorze popielatym lub ciemno zielonym. Łóżko posiada wbudowane szuflady. Materac nie jest wliczany w ofertę.

Cena 1 999,00 zł
Więcej
Prosimy o kontakt

VALERY łóżko z szufladami

Łóżka valery to nowoczesne meble świetnie sprawdzające się w każdej sypialni. Meble są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Zagłówek jest obity tkaniną w kolorze popielatym. Łóżko posiada wbudowane szuflady. Materac nie jest wliczany w ofertę.

Cena 1 799,00 zł
Więcej
Prosimy o kontakt

LIMA łóżko BIAŁY

Łóżka LIMA to nowoczesne meble świetnie sprawdzające się w każdej sypialni. Meble są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Łóżko zawiera konstrukcję złożoną z laminowanej płyty meblowej oraz ABS na obrzeżach w kolorze białym. Dostępne dwa rozmiary łóżka. Materac nie jest wliczany w cenę oferty.

Od Cena 571,00 zł
Więcej
Prosimy o kontakt

LIMA łóżko SONOMA

Łóżka LIMA to nowoczesne meble świetnie sprawdzające się w każdej sypialni. Meble są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Łóżko zawiera konstrukcję złożoną z laminowanej płyty meblowej oraz ABS na obrzeżach w kolorze dąb sonoma. Dostępne dwa rozmiary łóżka. Materac nie jest wliczany w cenę oferty.

Od Cena 499,00 zł
Więcej
Prosimy o kontakt

MARGARITA łóżko

Łóżka MARGARITA to nowoczesne meble świetnie sprawdzające się w każdej sypialni. Meble są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Łóżko zawiera drewnianą konstrukcję. Łóżko dostępne w kolorze popielatym. Materac nie jest wliczany w ofertę. 

Cena 1 829,00 zł
Więcej
Prosimy o kontakt

SANDY 2 łóżko

Łóżka SANDY 2 to nowoczesne meble świetnie sprawdzające się w każdej sypialni. Meble są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Łóżko zawiera konstrukcję wykonaną z drewna litego - buk. Zagłówek jest obity tkaniną w kolorze popielatym. Materac nie jest wliczany w ofertę. 

Cena 1 573,00 zł
Więcej
Prosimy o kontakt

MODENA 2 łóżko z szufladami

Łóżka MODENA 2 to nowoczesne meble świetnie sprawdzające się w każdej sypialni. Meble są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Zagłówek jest obity elegancką eko skórą w kolorze białym. Łóżko posiada wbudowane szuflady. Materac nie jest wliczany w ofertę.

Cena 2 289,00 zł
Więcej
Prosimy o kontakt