Meble ogrodowe

Meble ogrodowe

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji
Aktywne filtry

MOSLER stół ogrodowy

Meble MOSLER to nowoczesne meble świetnie sprawdzające się w każdym ogrodzie i tarasie. Meble są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Blat stołu wykonany jest ze szkła, a stelaż ze stali malowanej proszkowo w kolorze ciemny popiel. Oferta nie zawiera krzeseł.  

Cena 529,00 zł
Więcej
Prosimy o kontakt

MOBIL stół ogrodowy

Meble MOBIL to nowoczesne meble świetnie sprawdzające się w każdym ogrodzie i tarasie. Meble są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Blat stołu wykonany jest ze szkła, a stelaż ze rattanu syntetycznego w kolorze ciemny brąz - czarny. Oferta nie zawiera krzeseł.  

Cena 316,00 zł
Więcej
Prosimy o kontakt

MASTER stół ogrodowy

Meble MASTER to nowoczesne meble świetnie sprawdzające się w każdym ogrodzie i tarasie. Meble są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Blat stołu wykonany jest ze szkła, a stelaż ze rattanu syntetycznego w kolorze ciemny brąz - czarny. Oferta nie zawiera krzeseł.  

Cena 559,00 zł
Więcej
Prosimy o kontakt

MIDAS stół ogrodowy

Meble MIDAS to nowoczesne meble świetnie sprawdzające się w każdym ogrodzie i tarasie. Meble są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Blat stołu wykonany jest ze szkła, a stelaż ze rattanu syntetycznego w kolorze ciemny brąz. Oferta nie zawiera krzeseł.  

Cena 383,00 zł
Więcej
Prosimy o kontakt

MIDAS krzesło ogrodowe

Meble MIDAS to nowoczesne meble świetnie sprawdzające się w każdym ogrodzie i tarasie. Meble są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Siedzisko i oparcie krzesła wykonane są z rattanu syntetycznego, a stelaż ze stali malowanej proszkowo w kolorze ciemny brąz.  

Cena 189,00 zł
Więcej
Prosimy o kontakt

MOSLER krzesło ogrodowe

Meble MOSLER to nowoczesne meble świetnie sprawdzające się w każdym ogrodzie i tarasie. Meble są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Siedzisko i oparcie krzesła wykonane są z siatki, a stelaż ze stali malowanej proszkowo w kolorze ciemny popiel / popiel.  

Cena 154,00 zł
Więcej
Prosimy o kontakt

MOSLER leżak ogrodowy

Meble MOSLER to nowoczesne meble świetnie sprawdzające się w każdym ogrodzie i tarasie. Meble są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Siedzisko i oparcie leżaka wykonane są z siatki, a stelaż ze stali malowanej proszkowo w kolorze ciemny popiel / popiel.  

Cena 434,00 zł
Więcej
Prosimy o kontakt