AVANTI łóżko z szufladami

Łóżka AVANTI to nowoczesne meble świetnie sprawdzające się w każdej sypialni. Meble są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Łóżko zawiera drewnianą konstrukcję z drewna litego w kolorze orzech. Zagłówek jest obity tkaniną w kolorze popielatym. Łóżko posiada szuflady. Materac nie jest wliczany w ofertę. 

2 399,00 zł
Brutto
Ilość
Prosimy o kontakt

Opis

Długość łóżka: 170cm

Szerokość łóżka: 210cm

Wysokość zagłówka: 118cm

Łóżka AVANTI to nowoczesne meble świetnie sprawdzające się w każdej sypialni. Meble są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Łóżko zawiera drewnianą konstrukcję z drewna litego w kolorze orzech. Zagłówek jest obity tkaniną w kolorze popielatym. Łóżko posiada szuflady. Materac nie jest wliczany w ofertę. 

Zalety mebla:

  • Nowoczesny i oryginalny wygląd
  • Stabilna i wytrzymała konstrukcja
  • Przyjemne w dotyku obicie zagłówka
  • Wbudowane szuflady

Szczegóły produktu
16 innych produktów w tej samej kategorii:

ALOHA łóżko z szufladami ciemny zielony

Łóżka ALOHA to nowoczesne meble świetnie sprawdzające się w każdej sypialni. Meble są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Zagłówek jest obity tkaniną velvet w kolorze popielatym lub ciemno zielonym . Łóżko posiada wbudowane szuflady. Materac nie jest wliczany w ofertę.

Cena 1 949,00 zł
Więcej
Prosimy o kontakt

SANDY 2 łóżko

Łóżka SANDY 2 to nowoczesne meble świetnie sprawdzające się w każdej sypialni. Meble są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Łóżko zawiera konstrukcję wykonaną z drewna litego - buk. Zagłówek jest obity tkaniną w kolorze popielatym. Materac nie jest wliczany w ofertę. 

Cena 1 769,00 zł
Więcej
Prosimy o kontakt

BETINA łóżko z szufladą

Łóżka BETINA to nowoczesne meble świetnie sprawdzające się w każdej sypialni. Meble są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Zagłówek jest obity tkaniną w kolorze beżowym. Łóżko posiada wbudowane szuflady. Materac nie jest wliczany w ofertę.

Cena 1 769,00 zł
Więcej
Prosimy o kontakt

ELANDA łóżko jasny popiel

Łóżka ELANDA to nowoczesne meble świetnie sprawdzające się w każdej sypialni. Meble są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Zagłówek jest obity tkaniną w kolorze jasno niebieskim, jasny popiel lub ciemny popiel. Łóżko posiada drewnianą konstrukcję. Materac nie jest wliczany w ofertę.

Od Cena 1 346,00 zł
Więcej
Prosimy o kontakt

SOFIA łóżko

Łóżka SOFIA to nowoczesne meble świetnie sprawdzające się w każdej sypialni. Meble są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Zagłówek jest obity elegancką eko skórą w kolorze białym. Łóżko posiada drewnianą konstrukcję. Materac nie jest wliczany w ofertę.

Cena 2 359,00 zł
Więcej
Prosimy o kontakt

MODENA 2 łóżko z szufladami

Łóżka MODENA 2 to nowoczesne meble świetnie sprawdzające się w każdej sypialni. Meble są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Zagłówek jest obity elegancką eko skórą w kolorze białym. Łóżko posiada wbudowane szuflady. Materac nie jest wliczany w ofertę.

Cena 2 529,00 zł
Więcej
Prosimy o kontakt

YOVELLA łóżko

Łóżka YOVELLA to nowoczesne meble świetnie sprawdzające się w każdej sypialni. Meble są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Zagłówek jest obity tkaniną w kolorze popielatym. Łóżko posiada drewnianą konstrukcję. Materac nie jest wliczany w ofertę.

Cena 2 089,00 zł
Więcej
Prosimy o kontakt

ORLANDO łóżko

Łóżka ORLANDO to nowoczesne meble świetnie sprawdzające się w każdej sypialni. Meble są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Łóżko zawiera konstrukcję z drewna litego - kauczukowego w kolorze orzech. Zagłówek jest obity tkaniną w kolorze popielatym. Materac nie jest wliczany w ofertę. 

Cena 1 849,00 zł
Więcej
Prosimy o kontakt

LIMA łóżko BIAŁY

Łóżka LIMA to nowoczesne meble świetnie sprawdzające się w każdej sypialni. Meble są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Łóżko zawiera konstrukcję złożoną z laminowanej płyty meblowej oraz ABS na obrzeżach w kolorze białym. Dostępne dwa rozmiary łóżka. Materac nie jest wliczany w cenę oferty.

Od Cena 416,00 zł
Więcej
Prosimy o kontakt

GRACE łóżko z szufladami ciemny zielony

Łóżka GRACE to nowoczesne meble świetnie sprawdzające się w każdej sypialni. Meble są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Zagłówek jest obity tkaniną w kolorze popielatym lub ciemno zielonym. Łóżko posiada wbudowane szuflady. Materac nie jest wliczany w ofertę.

Cena 2 215,00 zł
Więcej
Prosimy o kontakt

GORASHI łóżko z szufladami POPIELATY/ORZECH

Łóżka GORASHI to nowoczesne meble świetnie sprawdzające się w każdej sypialni. Meble są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Łóżko posiada drewnianą konstrukcję oraz wygodne w użytkowaniu szuflady. Zagłówek jest obity tkaniną w kolorze popielatym. Materac nie jest wliczany w ofertę.

Cena 3 439,00 zł
Więcej
Prosimy o kontakt

POLARIS materac

POLARIS to wygodne materace zapewniające pełen komfort podczas snu. We wkład materaca wchodzą sprężyny typu bonnell, przekładki tapicerskie, mata kokosowa oraz płyty z pianki poliureatynowej T-25. Materac posiada również zdejmowany pokrowiec produkowany z tkaniny żakardowej. Twardość materaca: średnia. 

Od Cena 515,00 zł
Więcej
Prosimy o kontakt

SANNA łóżko z szufladami

Łóżka SANNA to nowoczesne meble świetnie sprawdzające się w każdej sypialni. Meble są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Zagłówek jest obity tkaniną w kolorze popielatym. Łóżko jest dwuosobowe i posiada wbudowaną szufladę z wysuwanym dolnym materacem. Materac nie jest wliczany w ofertę.

Cena 1 989,00 zł
Więcej
Prosimy o kontakt

SAMARA 2 łóżko

Łóżka SAMARA 2 to nowoczesne meble świetnie sprawdzające się w każdej sypialni. Meble są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Łóżko zawiera konstrukcję wykonaną z drewna litego. Zagłówek jest obity tkaniną w kolorze popielatym. Materac nie jest wliczany w ofertę. 

Cena 1 549,00 zł
Więcej
Prosimy o kontakt

BRIDGET łóżko

Łóżka BRIDGET to nowoczesne meble świetnie sprawdzające się w każdej sypialni. Meble są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Łóżko posiada pojemnik na pościel. Zagłówek jest obity tkaniną w kolorze popielatym. Materac nie jest wliczany w ofertę.

Cena 2 580,00 zł
Więcej
Prosimy o kontakt

SANDY łóżko

Łóżka SANDY to nowoczesne meble świetnie sprawdzające się w każdej sypialni. Meble są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Zagłówek jest obity elegancką eko skórą w kolorze białym. Łóżko posiada drewnianą konstrukcję. Materac nie jest wliczany w ofertę.

Cena 1 699,00 zł
Więcej
Prosimy o kontakt